Ceník pro rok 2020

Ceny a podmínky služby

Udaná cena (48 Kč za běžný text) platí pro jednu normostranu textu, což je 1800 znaků včetně mezer. (Můžete si sami vypočítat ve Wordu – na záložce revize, počet slov – ukáže počet znaků daného souboru, který si vydělíte 1800.)

Konečná cena se může v některých případech mírně lišit podle stavu daného textu (záleží na individuálním posouzení konkrétního textu). Celkovou cenu vám sdělím ještě před začátkem práce, abyste se mohli rozhodnout, zda o mé služby máte zájem, případně se mohli k ceně vyjádřit. Předem dohodnutá cena je konečná, nepřidávám k ní žádné příplatky ani DPH (nejsem plátce).  Minimální částka, kterou účtuji, je 100 Kč (musíte si tedy zadat na korekturu alespoň 2-3 strany).

Opravenou práci vám zašlu po připsání peněz na účet, jehož číslo vám sdělím e-mailem.

V případě zájmu nabízím jako samostatnou službu zdarma stanovení ceny předem. Pokud mi pošlete soubor na e-mail Veronika.Lenzova@email.cz, napíši Vám obratem cenu za jeho korekturu a pošlu opravenou malou část textu jako ukázku své práce zdarma. Odhad ceny vás k ničemu nezavazuje, záleží jen na vás, zda si u mě korekturu zadáte, či nikoliv.

Ohledně přijímání nových zakázek a termínů se prosím podívejte na úvodní stránku, kde je oddíl AKTUÁLNÍ DOSTUPNOST. Tam se dočtete, zda přijímám nové zakázky, zda aktuálně nabízím expresní termíny, případně další důležité informace. 

ZÁKLADNÍ KOREKTURA - oprava pravopisu, překlepů, chybných větných vazeb...

48 Kč / 1 normostrana

REDAKČNÍ ÚPRAVA TEXTU - základní korektura plus rozsáhlejší stylistické úpravy (celých vět, formulací, změna pořadí vět, v některých případech i kontrola věcné správnosti...)

71 Kč / 1 normostrana

STUDENTSKÉ PRÁCE (BAKALÁŘKY, DIPLOMKY AJ.) - SPECIÁLNÍ CENA

35 Kč / 1 normostrana

Příplatky - expresní termíny

VYHOTOVENÍ DO JEDNOHO DNE - 50 % z celkové ceny navíc; DO DVOU DNŮ - 30 % z celkové ceny navíc; VYHOTOVENÍ DO TŘÍ DNŮ - texty nad 20 normostran - 20 % z celkové ceny navíc. Přesné podmínky a možnosti expresních termínů budou domluveny individuálně. EXPRESNÍ TERMÍNY NENABÍZÍM VŽDY, PROSÍM, PODÍVEJTE SE NA ÚVODNÍ STRANU, KDE JE ODDÍL AKTUÁLNÍ DOSTUPNOST (zde je uvedeno, zda jsou v dané době dostupné), děkuji za pochopení.

Slevy - za množství normostran (ns)

Texty NAD 40 NS - sleva 5 % z celkové ceny; Texty NAD 50 NS - sleva 10 % z celkové ceny; Texty NAD 100 NS - sleva 15 % z celkové ceny. MNOŽSTEVNÍ SLEVY NEPOSKYTUJI U EXPRESNÍCH TERMÍNŮ A PRO STUDENTSKÉ PRÁCE ZA SPECIÁLNÍ CENU.