Co o mé práci říkají klienti

S jazykovou korekturou mé diplomové práce od paní Ďuríčkové jsem byla velmi spokojena. Skvělá komunikace, ochota, rychlost zpracování a odpovídající cena. Mohu jen doporučit.
Petra Felbabovástudentka, korektura diplomové práce
Paní Ďuríčková, Vy jste kouzelnice! Mockrát děkuji, za Výborně odvedenou práci!! Jsem Vám velmi vděčná. Ještě jednou moc děkuji.
Radka Novotnástudentka, korektura bakalářské práce
Korektury paní Ďuríčkové jsou vždy rychlé a přesné, je možné se na ni obrátit i se stylistickými nesrovnalostmi. Výhodou je i velmi příjemná komunikace a snadná domluva. Ráda ji doporučuji dál.
Veronika Stehlíkovákoordinátorka projektu Příběhy bezpráví, Jeden svět na školách - www.jsns.cz // www.clovekvtisni.cz
Díky Veronice nemusím plýtvat energií na hledání chyb. Díky druhým očím mám jistotu, že klientovi neodchází něco nesmyslného a nelogického. Má mou plnou důvěru a rád s ní spolupracuji.
Petr KaňkaKashioka Solutions s.r.o., www.kashioka.cz/
Děkuji paní Ďuričkové za výborně odvedenou práci na připravované pohádkové knize. Díky jejímu citlivému zásahu se kniha více přiblížila dětským představám a za to jí moc děkuji! S její prací jsem nadmíru spokojen a v případě, že se opět pustím do psaní, budu rád, když se na ni budu moct obrátit.
Tomáš Paurautor knihy pohádek
Paní Ďuríčková dělala jazykovou korekturu mé kuchařky pro psy. Přesto, že jsem měla text ve formě obrázků v pdf a nešel převést do wordu, poradila si. Rychlá a bezproblémová komunikace, kvalitně odvedená práce. Co víc si přát? Kéž by všechny služby u nás fungovaly takto...
Jana Kubiszováautorka webu Psí keksík - http://psikeksik.cz/
S korekturou paní Veroniky jsem moc spokojená. Když jsem viděla, kolik vynechaných, přehozených písmenek nebo mezer navíc v textu mám, nemohla jsem tomu uvěřit. Skvělé oči a postřeh. Ve dvou místech bylo také nutno pozměnit formulaci vět. Paní Veronika navrhla úpravu, já ji předělala do stylu knihy a věřím, že se vše povedlo k oboustranné spokojenosti. Moc ráda jsem za to, že jsem v rozhodování měla „volnou ruku“ a paní Ďuríčková byla skvělá poradkyně. Až budu plánovat korekturu své další knihy, určitě se s prosbou o ni obrátím opět na paní Veroniku.
Martina Urbanováautorka knihy Dubínek a Modřínek, dobrodružství lesních skřítků
Moc děkuji paní Ďuríčkové za jazykovou a gramatickou korekturu mé diplomové práce, byla jsem spokojena. Skvělá a rychlá komunikace, vždy byla ochotná pomoci, rychlost zpracování a odpovídající cena, mám větší problém s českými texty, protože jsem cizinka, ale paní Veronika mi vždy se vším pomohla. Mohu jen doporučit.
Anastasiia Silivonchyk korektura diplomové práce
Paní Ďuríčková mi dělala korekturu knihy. Byla to moje první kniha (čili i první korektura) a já jsem moc ráda, že ji dělala zrovna ona. Paní Ďuríčková je velmi milá a opravdu rozumí tomu, co dělá. Navíc mi i přišlo, že jsme si sedly, že dokonale rozuměla tomu, co se snažím vyjádřit. Moc děkuji. Doufám, že u mé další knihy se na ni budu moci opět obrátit.
Kateřina Okurkováautorka knihy Zlatá královna
Paní Ďuríčková děkuji Vám moc, skvělá práce. Než jsem Vás jako korektorku poznal, tak jsem si bláhově myslel, že když jsem publicista z Čech, tak dobře umím česky. Vaše korektura je dokonalá. Připravuji další knihu a těším se tedy na další naši spolupráci.
Miroslav Haňkaautor knihy esejů Nemesis není holka pro tebe