Co o mé práci říkají klienti

S jazykovou korekturou mé diplomové práce od paní Ďuríčkové jsem byla velmi spokojena. Skvělá komunikace, ochota, rychlost zpracování a odpovídající cena. Mohu jen doporučit.

Petra Felbabovástudentka, korektura diplomové práce

Paní Ďuríčková, Vy jste kouzelnice! Mockrát děkuji, za Výborně odvedenou práci!! Jsem Vám velmi vděčná. Ještě jednou moc děkuji.

Radka Novotnástudentka, korektura bakalářské práce

Korektury paní Ďuríčkové jsou vždy rychlé a přesné, je možné se na ni obrátit i se stylistickými nesrovnalostmi. Výhodou je i velmi příjemná komunikace a snadná domluva. Ráda ji doporučuji dál.

Veronika Stehlíkovákoordinátorka projektu Příběhy bezpráví, Jeden svět na školách - www.jsns.cz // www.clovekvtisni.cz

Díky Veronice nemusím plýtvat energií na hledání chyb. Díky druhým očím mám jistotu, že klientovi neodchází něco nesmyslného a nelogického. Má mou plnou důvěru a rád s ní spolupracuji.

Petr KaňkaKashioka Solutions s.r.o., www.kashioka.cz/

Děkuji paní Ďuričkové za výborně odvedenou práci na připravované pohádkové knize. Díky jejímu citlivému zásahu se kniha více přiblížila dětským představám a za to jí moc děkuji! S její prací jsem nadmíru spokojen a v případě, že se opět pustím do psaní, budu rád, když se na ni budu moct obrátit.

Tomáš Paurautor knihy pohádek

Paní Ďuríčková dělala jazykovou korekturu mé kuchařky pro psy. Přesto, že jsem měla text ve formě obrázků v pdf a nešel převést do wordu, poradila si. Rychlá a bezproblémová komunikace, kvalitně odvedená práce. Co víc si přát? Kéž by všechny služby u nás fungovaly takto...

Jana Kubiszováautorka webu Psí keksík - http://psikeksik.cz/